Hakkımızda

Akd Kids Lara

Hakkımızda
AKD KIDS Ailesi

Çocuklarımızın öğrenebilmeleri ve yeteneklerini geliştirebilmeleri için güvenli bir ortam sunuyoruz. Programlarımız 2-6 yaş arasındaki çocukların fiziksel, sosyal, duygusal ve zihinsel gelişimlerini desteklemektedir.

Çocuklar; oyun oynayarak ve keşfederek öğrendikleri için, planlanmış etkinlikler keşfe ve oyuna dayalı öğretici materyaller ile çocuğun en doğal süreçte öğrenmesini sağlamaktayız.

 

AKD KIDS 'de

TAM ZAMANLI PSİKOLOGTAM ZAMANLI HEMŞİREZENGİN SOSYAL AKTİVİTELER

vardır.

image

Amacımız & Hedefimiz

Programlarımızın amacı; etkileşerek, keşfederek ve deneyim edinerek kendisini Dünya’ya dahil etmek ve anlamlaştırma bilgisini artırmak olup çocuklarımızın her alanda deneyim gelişim göstermelerini sağlamaktır.

Hedefimiz; yaratıcı fikirleri olan, kendine güvenen çocuklardan; empati kurabilen, mutlu ve üretici bireylerin oluşmasını sağlamaktadır.

AKD Kids Lara Hakkımızda
AKD Kids Gıda ve Hijyen

Gıda ve Hijyen

AKD KIDS Ailesi olarak çocuklarımıza kesinlikle organik süt ve gezen tavuklardan temin edilen organik yumurtalar ikram edilmektedir. Diğer tüm gıdalarımız da, HACCP belgesi sahibi, ülkemizin tanınan markalarının kaliteli gıda marketlerinde satılmakta olan en üst kalite ve doğala en yakın ürünlerdir.

AKD KIDS Anaokullarında, en önemli dikkat edilen konu temizlik ve temizlik kontrolüdür.

Tüm kuruluşlarımız bu konuyla ilgili, Tüketici Akademisi tarafından kalitesine en çok güvenilen marka seçilmiştir. Bu sebeple anaokullarımız ülkemizin en sağlıklı ürünlerini sunmaya gayret eden en güvenilen ve hijyen anaokulu zinciridir.

Okulumuzda Bioxi el dezenfektanı kullanılmakta olup hafta sonları sirkeli sularla oyuncaklarımız temizlenmektedir.

Beslenme

Yemeklerimizde dondurulmuş, konserve edilmiş ve hazır paketlenmiş ürünler kullanılmamaktadır. Mevsimine uygun sebzeler, bakliyatlar ve günlük kırmızı et kullanarak, okulumuzda aşçımız tarafından pişirilmektedir.

Okulumuzda kahvaltı, meyve saati (mevsim meyveleri, badem, fındık, ceviz, gibi), öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı verilmektedir. Öğünlerimizde paketlenmiş yiyecek ve içecekler, işlenmiş gıdalar ve kızartma çeşitleri verilmemektedir. Yemeklerimizde tavuk eti yerine hindi eti kullanılmaktadır.

AKD Kids Beslenme
image

OVB

Çocuklarınız okulda iken; günlük yeme , içme ve uyku günlük faaliyetlerini bu program üzerinden anlık takiplerini sağlayabilirsiniz. Öğretmenlerimiz ile çocuklarımız hakkında OVB üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

1-Okulunuzda ara dönem tatilleri uygulanıyor mu?

Okulumuz Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı olup ara dönem tatilleri uygulanmamaktadır. Resmi tatiller dışında kurumumuz eğitime devam etmektedir.

6-Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

Okulumuzda tuvalet eğitimi verilmektedir. Tuvalet eğitimi sürecinde ebeveynlerle iletişim halinde olarak, çocuğumuzun davranışlarını gözlemlemekteyiz. Kendisini en rahat ve hazır hissettiği süreçte okul ebeveyn iş birliği ile çocuklarımızın tuvalet eğitimini tamamlamaktayız.

KALİTE ORTAKLARIMIZ

Kalite, hiç kimse bakmıyorken bile işini doğru şekilde yapmaktır.

Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Client 7
Client 8

Adresimiz

Çağlayan Mah. 2010 Sk. No:1/1
Muratpaşa/ANTALYA

Çalışma Saatlerimiz

Pzt - Cum (08:00 – 18:45)
Cmt (08:00 – 18:00)

Veli Görüşme Saatleri

Pzt – Cmt
17:30 – 18:45

Geleceği olan çocuklar yetiştiriyoruz.

Haber Bülteni

Kampanyalarımızı ve indirimli fırsatlarımızı kaçırmamak için haber bültenimize abone olun.