Eğitimler

This image for Image Layouts addon

ÇİFT DİL EĞİTİMİ
Her Sınıfta İki Öğretmen

Öğrencilerimiz eşit zamanlı İngilizce ve okul öncesi eğitim almaktadır. Bu eğitim modelinde İngilizce öğretmeni günün her saatinde sadece İngilizce konuşarak ( ama öğrencilerini anlayarak ) İngilizce konuşmanın doğal bir süreç olduğunu öğrenciye gözlemletir.

montessori

MONTESSORİ EĞİTİMİ
Oyunu Temel Alan Eğitim Sistemi

Montessori eğitiminin amacı çocuğa önceden hazırlanmış bir çevrede kendi kendini geliştirebileceği şekilde hareket ve faaliyet özgürlüğü tanımayı amaçlayan kendi kendine oluşan , gelişen bir yöntem ve sistem anlayışıdır. Eğitimlerimiz Milli Eğitim müfredatına uyumlu ilerlemekte olup Montessori Eğitim Sistemi ile entegre edilmiştir.

Amerikan Kültür

DEĞERLER EĞİTİMİ
Yaşam Boyu Tutum ve Beceriler

Okulumuzda erken yaşlarda kazandırılmaya başlanan değerler eğitimi, öğrencinin yaşam boyu sahip olacağı tutum ve becerilerin temelini oluşturur. Her yaş grubunun yıl boyunca planlayıp sürdürdüğü sosyal sorumluluk projeleri, öğrencilerde çevreye ve canlılara karşı duyarlılık, empati, değer bilme gibi tutumların pekişmesini hedefler.

image

BRANŞ EĞİTİMLERİMİZ

YARATICI DRAMA

YARATICI DRAMA

Yaratıcı drama çocukların özgüven kazanma, gözlem yapma ve rol yapma yeteneklerini geliştirmektedir. Kendilerini mimik, jest ve sesle ifade etmeyi öğrenmelerine yardımcı olur.

BEDEN EĞİTİMİ

BEDEN EĞİTİMİ

Çocukların kendi yaşamı için fiziksel aktivite alışkanlığı kazandırır. Kas kuvveti, dayanıklılık, koordinasyon, esneklik çeviklik ve düzgün duruş becerilerini geliştirir.

SATRANÇ

SATRANÇ

Satranç zihinsel dikkati yükseltir ve yüksek zeka seviyelerindeki başarıyı ortaya çıkarır. Çocukların düşünme dikkat yoğunlaştırma hesaplayıp karar verme yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olur.

SERAMİK

SERAMİK

Çocuklarımızın el ve kol kaslarını kullanımını ve motor becerilerinin gelişmesini sağlar. Çamurla çalışmak el, göz koordinasyonu gerektirdiğinden ince motor becerilerini de geliştirir.

AKIL OYUNLARI

AKIL OYUNLARI

Dikkat, konsantrasyon, algılama, hafıza, görsel algı, akıl yürütme, farklı bakış açısı, hızlı ve doğru karar verme, takım halinde çalışma, problem çözme becerilerini geliştirmektir.

RUSÇA

RUSÇA

İngilizce eğitimimizin yanı sıra Rusça dersleri işleyerek çocuklarımıza ana dilimiz haricinde dünya genelinde birçok farklı dilin kullanıldığını göstermeyi hedeflemekteyiz.

Geleceği olan çocuklar yetiştiriyoruz.

Haber Bülteni

Kampanyalarımızı ve indirimli fırsatlarımızı kaçırmamak için haber bültenimize abone olun.