Branş Eğitimleri

image

BRANŞ EĞİTİMLERİMİZ

YARATICI DRAMA

YARATICI DRAMA

Yaratıcı drama çocukların özgüven kazanma, gözlem yapma ve rol yapma yeteneklerini geliştirmektedir. Kendilerini mimik, jest ve sesle ifade etmeyi öğrenmelerine yardımcı olur.

BEDEN EĞİTİMİ

BEDEN EĞİTİMİ

Çocukların kendi yaşamı için fiziksel aktivite alışkanlığı kazandırır. Kas kuvveti, dayanıklılık, koordinasyon, esneklik çeviklik ve düzgün duruş becerilerini geliştirir.

SATRANÇ

SATRANÇ

Satranç zihinsel dikkati yükseltir ve yüksek zeka seviyelerindeki başarıyı ortaya çıkarır. Çocukların düşünme dikkat yoğunlaştırma hesaplayıp karar verme yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olur.

SERAMİK

SERAMİK

Çocuklarımızın el ve kol kaslarını kullanımını ve motor becerilerinin gelişmesini sağlar. Çamurla çalışmak el, göz koordinasyonu gerektirdiğinden ince motor becerilerini de geliştirir.

ORFF

ORFF

Orff eğitimi çocukların okul öncesinde kendilerini bazı çalgıları kullanarak müzik yoluyla kendilerini ifade etme metodudur. Orff eğitiminde önemli olan ritimdir. Dans, konuşma ve müzik açısından ritim etkili rol oynar.

AKIL OYUNLARI

AKIL OYUNLARI

Dikkat, konsantrasyon, algılama, hafıza, görsel algı, akıl yürütme, farklı bakış açısı, hızlı ve doğru karar verme, takım halinde çalışma, problem çözme becerilerini geliştirmektir.

RUSÇA

RUSÇA

İngilizce eğitimimizin yanı sıra Rusça dersleri işleyerek çocuklarımıza ana dilimiz haricinde dünya genelinde birçok farklı dilin kullanıldığını göstermeyi hedeflemekteyiz.

Branş dersleri dönemlik farklılık göstermektedir.

Geleceği olan çocuklar yetiştiriyoruz.

Haber Bülteni

Kampanyalarımızı ve indirimli fırsatlarımızı kaçırmamak için haber bültenimize abone olun.