Avrupa Dil Portfolyosu

Avrupa Dil Portfolyası

Eğitimler
Avrupa Dil Portfolyası

Amerikan Kültür Okul Öncesi Eğitim Kurumlarında uygulanan İngilizce eğitimlerimiz Avrupa Konseyi tarafından 2012, R006 referans numarası ile akredite edilmiştir.

Avrupa Dil Portfolyosu dil eğitiminde hem çocuklar hem de yetişkinler için önemli rol oynamaktadır. Özellikle okul öncesi çağdaki çocuklara yönelik olarak geliştirilmiştir. Portfolyo küçük yaşda ki çocukların, eğlendirici ve teşvik edici şekilde ilgisini çekmek üzere görsellik ve renklilik açısından tüm öğeleri içinde barındırmaktadır. Bu Portfolyolar daha sonraki döneme yönelik okuma ve yazma becerilerinin gelişimine hazırlık sürecini de içerisinde barındırarak; asıl olarak dinleme ve konuşma becerilerinin gelişimine odaklanmaktadır.

Portfolyo sistemi çocukları kendi kendine değerlendirme ve Avrupa Dil Portfolyosu’na dayalı okul sistemlerine hazırlamaktadır. Çocuklar, veliler ve öğretmenler ne öğretileceğini (hedefleri) açık bir şekilde görebilecek ve ilerlemeyi kayıt altına alabileceklerdir.

Çift dilli eğitim sistemimizde çocuklar ingilizceyi günlük aktivitelerin içinde yaşayarak, oyunlarla ve sınıf içindeki araştırmalarıyla, en doğal yollarla öğreniyorlardır.

Geleceği olan çocuklar yetiştiriyoruz.

Haber Bülteni

Kampanyalarımızı ve indirimli fırsatlarımızı kaçırmamak için haber bültenimize abone olun.